Biuletyn Informacji Publicznej  Gminy Topólka  www.topolka.pl
Dane
Gmina
Urząd Gminy
Rekrutacja
Informacje bieżące
Organy
Rada
Komisje Rady
Wójt
Prawo lokalne
Statut Gminy
Sesje Rady
Uchwały Rady
Zarządzenia Wójta
Mienie gminy
Budżet
Podatki i opłaty
Zagospodarowanie przestrzenne
Ochrona Środowiska
Strategia rozwoju
Elektroniczny Dziennik Urzędowy
Pozostałe
Inne
Druki do pobrania
Jednostki pomocnicze
Jednostki organizacyjne
Przetargi
Zamówienia publiczne
Oświadczenia majątkowe
Informacje nieudostępnione
WYBORY
Serwis
Wyszukiwarka
Redakcja Biuletynu
Instrukcja obsługi
Rejestr zmian
Statystyka odwiedzin
 Jednostki pomocnicze strona główna 

Jednostki pomocnicze
Sołtysi po wyborach w 2015 roku

1.     Janina Jarzynowska                Bielki                           
2.     Kazimierz Kontowicz               Borek                          
3.     Małgorzata Stolarska              Chalno                         
4.     Jadwiga Zakrzewska               Czamanin                     
5.     Piotr Lewiński                        Czamanin Kol.              
6.     Alicja Kordylak                       Czamaninek                  
7.     Ewa Dopieralska                     Galonki                        
8.     Marek Lewandowski                Głuszynek                    
9.     Halina Pawlak                          Kamieniec                    
10.     Wojciech Błaszczyk               Kamieńczyk                 
11.     Henryk Kołecki                       Kozjaty                        
12.     Paweł Sójkowski                   Miłachówek                  
13.     Stanisław Żywiczyński          Orle                             
14.     Weronika Wysocka                Paniewek                      
15.     Krzysztof Adrian                    Paniewo                       
16.     Arkadiusz Jąkalski                Sadłóg                         
17.     Henryk Ozimiński                  Sadłużek                      
18.     Małgorzata Michalak              Sierakowy                    
19.     Marek Maciejewski                Świerczynek                 
20.     Barbara Zielińska                  Świerczyn                    
21.     Józef Banasiak                       Topólka                       
22.     Joanna Moszczyńska             Torzewo            
23.     Jolanta Chwiałkowska           Wola Jurkowa              
24.     Małgorzata Mikołajczak         Znaniewo  

 
Data wprowadzenia informacji 2015-06-11 13:20:18 Informację zaktualizowano 2015-06-11 13:25:32, wprowadzający: Wojciech Wąsikowski
Sołectwa i sołtysi po wyborach w 2011r.

1. BIELKI – Janina Jarzynowska
2. BOREK – Kazimierz Kontowicz
3. CHALNO – Grażyna Dziubińska
4. CZAMANIN – Jadwiga Zakrzewska
5. CZAMANIN KOL. – Piotr Lewiński
6. CZAMANINEK – Alicja Kordylak
7. GALONKI – Dariusz Dębowy
8. GŁUSZYNEK – Józef Wieczorkowski
9. KAMIENIEC – Halina Pawlak
10. KAMIEŃCZYK – Wojciech Błaszczyk
11. KOZJATY – Henryk Kołecki
12. MIŁACHÓWEK – Edmund Dobiecki
13. ORLE – Stanisław Żywiczyński
14. PANIEWO – Krzysztof Adrian
15. PANIEWEK – Weronika Wysocka
16. SADŁÓG – Arkadiusz Jąkalski
17. SADŁUŻEK – Sławomir Krygier
18. SIERAKOWY – Małgorzata Michalak
19. ŚWIERCZYN – Barbara Zielińska
20. ŚWIERCZYNEK – Marek Maciejewski
21. TOPÓLKA – Józef Banasiak
22. TORZEWO – Danuta Piekarska
23. WOLA JURKOWA – Marian Pruczkowski
24. ZNANIEWO – Wojciech Banasiak
 
Data wprowadzenia informacji 2013-02-27 10:01:21 Informację zaktualizowano 2014-05-12 14:39:52, wprowadzający: Wojciech Wąsikowski
wersja do druku